Haber

Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tekvando Takımı Sporcusu Mustafa Can Baş, Milli Takım Seçmelerine Davet Edildi

Bartın Gençliği ve Sporİl Müdürlüğü Tekvando Takımı sporcusu Mustafa Can Baş, Sırbistan’da düzenlenecek Avrupa şampiyonası öncesinde Konya’da yapılacak Milli Takım seçmelerine davet edildi.

Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tekvando takımı sporcusu Mustafa Can Baş da, Sırbistan’ın başkenti Begrad’da 19 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında düzenlenecek Avrupa Şampiyonası için 27-28 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında Konya’da yapılacak Milli Takım seçmelerine davet edildi. -21 Ekim 2023 bu yıl. . 23 Mayıs 2023 tarihinde Bolu’da düzenlenen küçük kız ve erkekler tekvando grup müsabakalarında 41 kilo erkeklerde ikinci olan Bartın İMKB Ortaokulu öğrencisi Mustafa Can Baş, Avrupa’da Bartın’ı ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etti. şampiyonluk yaşadı ve onurla kazandı. geri dönmesi bekleniyor.

Bartın Gençlik Yurdu Spor İl Müdürü Halil Akkaş, milli takıma davet edilen Mustafa Can Baş’ı tebrik ederek, “Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası için 27-28 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında Konya’da olacak” dedi. 19/21 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında.” “Bu sezon üstün başarılarıyla göz dolduran sporcumuz Mustafa Can Baş, yapılacak Milli Takım seçmelerine davet edildi. Avrupa Şampiyonası için mücadele edecek sporcumuza ve Teknik Direktörümüz Altuğ Solak’a başarılar diliyorum.” dedi. – BARTIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu