Haber

İnsanlar Bakıyor: Hande Yener Photoshop Kurbanı Olan Ünlüler Kervanına Eklendi

Hande Yener’in konserinden paylaştığı fotoğraf serisinde özellikle bir fotoğraf büyük ilgi gördü! Görenlerin inanamadığı photoshoplu fotoğraf sosyal medyada olay oldu. Ayrıntılar?

“Benden bir tane daha yok!” Halinden hiç ayrılmadan yıllardır hayatımızda olan Hande Yener, sahne stili ve müziğinin yanı sıra radikal ve ilginç açıklamalarıyla da gündem yaratan isimlerden biri.

Konserden konsere koşan ve bu pazara en uygun müzisyenlerden biri, hatta en güzeli olduğunu vurgulayan Hande Yener (“Ben tekim, benzerim yok”) son günlerde gündemi meşgul ediyor. sosyal medya bomba gibi…

Şimdi hazırsanız yavaş yavaş dördüncü fotoğrafa gelmenizi rica ediyoruz…

Evet! Bu fotoğraftan bahsediyoruz. Fark etmemiş olmanızın mümkün olduğunu düşünmüyoruz ama şimdi kol detayını incelemenizi rica edelim.

Bu fotoğraf “kas, ışık veya photoshop” olmasına rağmen? Tartışma yaratsa da bunun bariz bir photoshop kusuru olduğunu düşünüyoruz. Çünkü ışığa kurban olmak dediğimiz şey öyle bir şey değil. Olsa olsa büyük bir dikkatsizlik sonucu ortaya çıkmış bir photoshop mağduriyeti olabilir…

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16. Yani ne yazık ki photoshop olduğu belli, bu nasıl gözden kaçıp Instagram’a yükleniyor, o kısmı anlamak zor… Ne dersiniz? ? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu