Haber
Sivasspor Alanya’da öne geçti! Maç bittiğinde tüm stad istifa sesleriyle inledi.
![](https://ulas-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/sivasspor-alanyada-one-gecti-mac-bittiginde-tum-stad-istifa-sesleriyle-inledi-9tnQKEsq.webp)
Süper Lig’in 22. haftasında Alanyaspor ile Sivasspor, Kırbıyık Holding Stadı’nda karşı karşıya geldi. Konuk ekip mücadeleyi 3 golle kazandı.
YATABARE ÇİFT YAPTI
Karşılaşmada Sivasspor’a galibiyeti getiren golleri 32 ve 45+2’de Mustapha Yatabare, 50. dakikada Max Gradel kaydetti. Sivasspor bu sonuçla ligdeki ikinci deplasman galibiyetini aldı.
ALANYA’DA SORU SESLERİ
Son 5 maçta 1 galibiyet almayı başaran Alanyaspor, müsabaka sonrasında büyük bir mağlubiyet aldı. Alanya tribünleri teknik direktör Francesco Farioli’yi istifaya çağırdı.